Hráči Baníku Ostrava se ani nerozpakovali skrýt dopředu taktiku, s jakou jedou k zápasu 18. ligového kola do plzeňských Štruncových sadů. Naopak lákavý příměr jim nedal a vyzvonili to: prý to bude jako AC Milán v Barceloně. Zdá se, že český fotbal chce být světový.

Jenže žádná nápodoba není dokonalá, a tak se týmu z Bazalů nepodařilo to, co Italům v Lize mistrů v Katalánsku, tedy tuhou obranou vyhrát. Zápas skončil remízou 1:1 a trenér hostů Martin Pulpit ho komentoval ze dvou hledisek - podle toho, že taktika vyšla napůl, ale také podle toho, že to vlastně Baníku v danou chvíli stačí: "Musíme hodnotit střízlivě, poslední půlhodinu nás soupeř dostal pod tlak. Ale měli jsme blízko i ke třem bodům."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se