Fotbalisté Realu Madrid postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů na úkor jiného giganta Manchesteru United. Španělský tým vyhrál v dramatické osmifinálové odvetě na hřišti oslabeného soupeře 2:1 a po domácí remíze 1:1 v elitní soutěži pokračuje. Stejně jako v prvním duelu se proti svému bývalému klubu prosadil hvězdný útočník "Bílého baletu" Cristiano Ronaldo, který pomohl šlágr otočit.
Účast mezi osmičkou nejlepších si dnes zajistil i Dortmund po domácí výhře 3:0 nad Šachtarem Doněck s Tomášem Hübschmanemem v sestavě. Na Ukrajině skončil duel remízou 2:2.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










