Fotbalisté Realu Madrid postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů na úkor jiného giganta Manchesteru United. Španělský tým vyhrál v dramatické osmifinálové odvetě na hřišti oslabeného soupeře 2:1 a po domácí remíze 1:1 v elitní soutěži pokračuje. Stejně jako v prvním duelu se proti svému bývalému klubu prosadil hvězdný útočník "Bílého baletu" Cristiano Ronaldo, který pomohl šlágr otočit.

Účast mezi osmičkou nejlepších si dnes zajistil i Dortmund po domácí výhře 3:0 nad Šachtarem Doněck s Tomášem Hübschmanemem v sestavě. Na Ukrajině skončil duel remízou 2:2.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se