Fenerbahce bylo celkově lepším a nebezpečnějším týmem. Plzeňští se tolik nedostali k tomu, co je zdobí, tedy k ofenzivní hře a i když se po tlaku tureckého celku ve druhé půli dostávali zpět do zápasu, inkasovali. Gól dal Pierre Webó.

Kdo si před zápasem myslel, že Fenerbahce bude snadnějším soupeřem než Neapol, byl brzy vyveden z omylu. Plzeňští fotbalisté dobře věděli, proč krotili všeobecný optimismus a umravňovali ty, kteří je pasovali do role mírných favoritů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se