Fotbalový obránce Tomáš Řepka bude sportovním manažerem druholigového Mostu. Devětatřicetiletý bývalý reprezentant do loňského podzimu hrál za Dynamo České Budějovice, nyní ho čeká premiéra v roli funkcionáře. Zatím není jasné, jestli to zároveň znamená konec jeho hráčské kariéry.

Předposlední celek Fotbalové národní ligy (dříve druhá liga) si od Řepky slibuje, že mu pomůže k záchraně. „Tomáše jsme oslovili kvůli jeho velkým zkušenostem. Rád by si vyzkoušel novou roli. Zatím nepočítáme s tím, že by za nás i hrál, ale jedno anglické přísloví zní: nikdy neříkej nikdy,“ uvedl mluvčí mosteckého klubu Vladimír Hron.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se