Hokejovou NHL čekají od nového ročníku razantní změny. Rada guvernérů ve čtvrtek v New Yorku schválila, že ve Východní konferenci bude v příští sezoně šestnáct klubů a v Západní čtrnáct. Změny formátu se dočkalo také rozdělení do divizí, které budou jen čtyři místo dosavadních šesti.
Podle nového rozdělení se Detroit a Columbus přesunou do Východní konference, zatímco Winnipeg bude v Západní konferenci. Podle vedení NHL byla změna od přestěhování Atlanty Trashers právě do Winnipegu nevyhnutelná. Má navíc přinést více zápasů mezi tradičními rivaly a poprvé od sezony 1997–98 navštíví každý klub všechny arény v lize.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











