Hokejovou NHL čekají od nového ročníku razantní změny. Rada guvernérů ve čtvrtek v New Yorku schválila, že ve Východní konferenci bude v příští sezoně šestnáct klubů a v Západní čtrnáct. Změny formátu se dočkalo také rozdělení do divizí, které budou jen čtyři místo dosavadních šesti.

Podle nového rozdělení se Detroit a Columbus přesunou do Východní konference, zatímco Winnipeg bude v Západní konferenci. Podle vedení NHL byla změna od přestěhování Atlanty Trashers právě do Winnipegu nevyhnutelná. Má navíc přinést více zápasů mezi tradičními rivaly a poprvé od sezony 1997–98 navštíví každý klub všechny arény v lize.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se