Ještě v roce 2006 hrálo ruskou ligu šest týmů z Moskvy a klub Saturn Ramenskoje z přilehlé Moskevské oblasti. Nyní se fanoušci v hlavním městě Ruska musejí spokojit jen s derby mezi CSKA, Spartakem, Dynamem a Lokomotivem.

Jako by to bylo fanouškům dalších moskevských klubů líto, a tak například příznivci Torpeda, které sestoupilo z ligy právě v roce 2006, využili podzimní příležitost v domácím poháru proti Dynamu, aby o sobě dali vědět. Kvůli výtržnostem fanoušků Torpeda byl zápas na deset minut přerušen, třicet lidí bylo zatčeno.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se