Ještě v roce 2006 hrálo ruskou ligu šest týmů z Moskvy a klub Saturn Ramenskoje z přilehlé Moskevské oblasti. Nyní se fanoušci v hlavním městě Ruska musejí spokojit jen s derby mezi CSKA, Spartakem, Dynamem a Lokomotivem.
Jako by to bylo fanouškům dalších moskevských klubů líto, a tak například příznivci Torpeda, které sestoupilo z ligy právě v roce 2006, využili podzimní příležitost v domácím poháru proti Dynamu, aby o sobě dali vědět. Kvůli výtržnostem fanoušků Torpeda byl zápas na deset minut přerušen, třicet lidí bylo zatčeno.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











