Letošní sezona formule 1 odstartovala v neděli v Melbourne a hned v úvodu ukázala, že tým McLaren, jeden z tradičních favoritů, má problém. Lépe řečeno, problémů má hned několik. Velká cena Austrálie pro něj skončila propadákem.
Týmová jednička Jenson Button dokončil Velkou cenu Austrálie až na devátém místě, Red Bull obvinil McLaren coby jednotného dodavatele elektronických řídících jednotek z vadné součástky na voze Marka Webbera, a především letošní vůz ukazuje, že je na hony vzdálen spolehlivému a konkurenceschopnému autu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







