Fotbalová reprezentace musela kvůli přívalu sněhu odložit úterní dopolední trénink v přípravě na kvalifikační duel s Dánskem až na odpoledne. Přestože vyhřívání trávníku na strahovském stadionu Evžena Rošického běží už od pondělí, velké množství sněhu nestačilo včas roztát, aby byla hrací plocha připravena.
„Vyhřívání běží, ale sněhu bylo více, než kdokoli čekal. Do odpoledne to roztaje a podmínky už budou lepší. Proto došlo k přeložení tréninku,“ řekl mluvčí reprezentace Jaroslav Kolář.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











