Fotbalová reprezentace musela kvůli přívalu sněhu odložit úterní dopolední trénink v přípravě na kvalifikační duel s Dánskem až na odpoledne. Přestože vyhřívání trávníku na strahovském stadionu Evžena Rošického běží už od pondělí, velké množství sněhu nestačilo včas roztát, aby byla hrací plocha připravena.

„Vyhřívání běží, ale sněhu bylo více, než kdokoli čekal. Do odpoledne to roztaje a podmínky už budou lepší. Proto došlo k přeložení tréninku,“ řekl mluvčí reprezentace Jaroslav Kolář.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se