Fotbalový Hradec Králové by mohl první ligu od sezony 2014/15 hrát v Mladé Boleslavi. V případě, že Hradečtí od Fotbalové asociace ČR pro svůj stadion nedostanou další výjimku, vidí jako alternativu právě boleslavský stadion. Novinářům to dnes řekl náměstek hradecké radnice a člen představenstva fotbalového klubu Jindřich Vedlich.
Město již několik let chystá na místě stávajícího stadionu výstavbu nové arény, proti původním plánům ale projekt nabral značné zpoždění. Stadion je součástí projektu nového nákupního centra společnosti ECE. Plánovaný areál zatím získal nepravomocné územní rozhodnutí. Proti němu protestovalo 14 odvolání, které nyní řeší krajský úřad.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











