Český tým hraje proti Dánsku o hodně. Pokud zvítězí, vylepší svou pozici nejen v kvalifikační skupině v boji o postup na mistrovství světa do Brazílie, ale také téměř odklidí z cesty Dány a ještě získá plusové body u fanoušků, kteří jsou po dlouhé době optimisticky naladěni po dvou vítězných přátelských zápasech se Slovenskem a v Turecku.

Pokud ale Češi nevyhrají, nic z toho nezískají. I proto trenér Michal Bílek varovně říká: „Všichni víme, o co hrajeme a co všechno můžeme v následujících dnech získat nebo ztratit." Myslí tím i následující utkání v úterý v Arménii.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se