Českým hokejistům se dařilo v pondělních zápasech NHL, ze sedmi utkání neslo šest českou stopu. Jaromír Jágr skóroval v NHL ve čtvrtém utkání za sebou, s Dallasem ale nakonec doma podlehl Minnesotě 4:7. Výrazně zabodoval Michael Frolík, který si připsal dvě branky a jednu přihrávku, ani to však k vítězství Chicaga nad Los Angeles nevedlo.

Ve Phoenixu se pod první gól podepsali Martin Hanzal s Radimem Vrbatou, v Nashvillu se dvěma asistencemi blýskl Martin Erat, nejlépe placený Čech zámořské soutěže. Marek Židlický vyrovnával v Ottawě na 2:2, jeho tým pak ale v kanadském hlavním městě podlehl v nájezdech.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se