Českým hokejistům se dařilo v pondělních zápasech NHL, ze sedmi utkání neslo šest českou stopu. Jaromír Jágr skóroval v NHL ve čtvrtém utkání za sebou, s Dallasem ale nakonec doma podlehl Minnesotě 4:7. Výrazně zabodoval Michael Frolík, který si připsal dvě branky a jednu přihrávku, ani to však k vítězství Chicaga nad Los Angeles nevedlo.
Ve Phoenixu se pod první gól podepsali Martin Hanzal s Radimem Vrbatou, v Nashvillu se dvěma asistencemi blýskl Martin Erat, nejlépe placený Čech zámořské soutěže. Marek Židlický vyrovnával v Ottawě na 2:2, jeho tým pak ale v kanadském hlavním městě podlehl v nájezdech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











