Zlínský útočník Petr Leška v úvodním semifinále potvrdil, že patří mezi největší „lišáky“ v extralize. Ve 29. minutě překvapil gólmana Třince Petera Hamerlíka i hráče Ocelářů dvěma otočkami za brankou a následným vyjetím u levé tyčky. Sedmatřicetiletý centr efektní akcí posunul Zlín do vedení a domácí pak úvodní semifinále vyhráli 3:1.
„Zkusil jsem udělat první otočku a viděl jsem, že bek i gólman na to skočili a mysleli si, že vyjedu bekhendem, tak jsem udělal ještě jednu a zkusil to forhendem. Měl jsem ale štěstí, srazil si to tam gólman,“ řekl Leška novinářům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









