Chtěl ze zápasů s Dánskem a Arménií víc bodů než tři, ale nechce předjímat, zda ho výkonný výbor fotbalové asociace ponechá ve funkci. Trenér národního týmu ale nepřemýšlel nad tím, že by sám rezignoval. „Pořád máme šanci na mistrovství světa postoupit,“ vysvětluje Bílek.

Jak jste spokojený s třemi body po zápasech s Dánskem a v Arménii?
Přáli jsme si šest bodů, bohužel po prvním utkání jsme věděli, že utkání v Arménii bude strašně těžké. To jsme zvládli, ale chtěli jsme mít víc bodů z těchto dvou zápasů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se