Atraktivní duel osmiveslic mezi univerzitami Oxfordu a Cambridge se letos jel už po sto padesáté deváté. Tentokrát byl ale závod na londýnské řece Temži v něčem významnější pro české fanoušky, neboť poprvé v historii se ho zúčastnil Čech. A přestože Milan Brunvcík skončil se svou cambridgeskou lodí mezi poraženými, zážitek bude mít na celý život.
"Byl to úžasný závod. Lidé stáli všude podél trati a neskutečně fandili," popisoval nedělní závod bývalý student pražské ČVUT. "Atmosféra byla fantastická, mrzí mě jen ten výsledek," povzdychl si Bruncvík.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





