Hokejisté Plzně dokázali v pátém semifinálovém duelu vyhrát na ledě pražské Slavie 5:4 a jediné vítězství je dělí od postupu do finále. Vítězství Západočechů zařídil 34 vteřin před závěrečnou sirénou bývalý slávista Tomáš Vlasák, jenž využil dobré práce St. Pierra.

Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že se utkání zvrhne v gólovou přestřelku. První gól padl až v patnácté minutě, kdy se přesnou trefou prosadil nejproduktivnější Plzeňan Jan Kovář. Jenže ještě do první přestávky padly další tři branky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se