Hokejisté Plzně dokázali v pátém semifinálovém duelu vyhrát na ledě pražské Slavie 5:4 a jediné vítězství je dělí od postupu do finále. Vítězství Západočechů zařídil 34 vteřin před závěrečnou sirénou bývalý slávista Tomáš Vlasák, jenž využil dobré práce St. Pierra.
Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že se utkání zvrhne v gólovou přestřelku. První gól padl až v patnácté minutě, kdy se přesnou trefou prosadil nejproduktivnější Plzeňan Jan Kovář. Jenže ještě do první přestávky padly další tři branky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








