Fotbalisté Sparty zvítězili ve šlágru 22. kola Gambrinus ligy v Olomouci 3:0 a potvrdili středeční výhru nad Sigmou ve čtvrtfinále domácího poháru. Pražané se na chvíli vyhoupli do čela tabulky, v neděli je ale opět vystřídala Plzeň, která doma porazila Teplice 2:1.
V neděli se na pohárové příčky dostal Jablonec, který rozstřílel Slovácko 4:1. Hradec Králové zase přišel v závěru utkání s Mladou Boleslaví o dva body a do dalšího kola i o veterána Milana Fukala, jenž byl po dvou žlutých kartách vyloučen.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






