Hokejisté Zlína porazili ve druhém utkání finálové série play-off extraligy Plzeň 3:2 po samostatných nájezdech a vyrovnali stav série na 1:1. Rozhodující gól vstřelil útočník Petr Leška, jenž si připsal i dvě finální přihrávky. Série hraná na čtyři vítězství bude pokračovat dvěma duely na západě Čech. První se odehraje v sobotu od 14:45.

Domácí nastoupili se čtyřmi útočnými formacemi a aktivitou dali najevo touhu po srovnání série. Nadšení Beranů ale zmrazila hned čtvrtá minuta: Hamrlík zapomněl za zády osamoceného Straku, jehož našel Kovář, a hosté vedli. Ve 14. minutě přišlo vyrovnání - Leška chytře našel mezi kruhy najetého Okála a ten zamířil přesně pod horní tyč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se