"Nemyslím, že by v příštích letech nějaký italský tým vyhrál Ligu mistrů," předpověděl Antonio Conte po druhé porážce Juventusu ve čtvrtfinálovém duelu s Bayernem Mnichov. Lídr Serie A narazil na strop svých možností proti týmu, který už má jistý titul v německé 1. Bundeslize.
Conte byl jako hráč u toho, když v roce 1996 Juventus porazil na římském Olympijském stadionu ve finále na penalty Ajax Amsterdam. Od té doby získal trofej dvakrát AC Milán a jednou jeho městský rival Inter. To je docela nedávno, před třemi roky, a poraženým na madridském Santiago Bernabéu byl právě Bayern. Pro Conteho je to prehistorie: "Musíme si uvědomit, že věci už nejsou jako dřív."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










