Je to přesně devětatřicet let, co basketbalisté New York Knicks vyhráli zatím poslední titul v NBA. A hráči Nets v té době sbírali tituly ještě v ABA, než se obě ligy v roce 1976 spojily. Od té doby ale oba kluby provázela (až na pár světlých momentů) silná krize.

Letos jsou Nets i Knicks zpět. Nejenže se oba celky probojovaly do play-off, ale chtějí přivést trofeje zpět do New Yorku. V roce 1974, který byla pro město suverénně nejúspěšnější sezonou v historii, vyhráli Knicks a Nets dohromady 104 zápasů. Letos jen o jeden méně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se