Je to drsné, ale musí to být. Plzeňský trenér Pavel Vrba je zvyklý na to, že hráči přesně plní, co jim řekne. Bez ohledu na stav utkání, bez ohledu na minutu, která se hraje, bez ohledu na stadion, kde se zrovna Viktoria nachází. Naučený styl se nemění. Nedávno se ale stalo, že ambiciozní tým selhal, a Vrba spustil bouři. Teď se zdá, že jejím prostřednictvím pročistil vzduch.
Ten zhoustl po domácí porážce 3:4 s Jabloncem ve čtvrtfinálové odvetě národního poháru. Po prohře 2:4 venku byla Plzeň vyřazena. "Připadalo mi, že někteří fotbalisté byli v prvních deseti minutách ještě někde na svačině nebo na kávě. Nevraceli se do svých prostorů, pouze statovali. Hlavně v první části utkání si někteří neuvědomovali, že hrají pohárový zápas," hřímal trenér. Na něco takový nebyl zvyklý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










