Slovenský obránce Tomáš Slovák si vychutnával zlatý triumf s Plzní a na jeho adresu padala navíc slova uznání za gesto fair play, které předvedl na konci základní hrací doby. Přiznal teč puku v obranném pásmu a Zlín si i díky tomu gólem deset sekund před sirénou vynutil prodloužení.
"Mělo to tak být a Martin Straka měl rozhodnout zlatým gólem. Dívala se celá republika, jsem čestně vychovaný a nechtěl jsem, aby první historický titul pro Plzeň byl vybojovaný podvodem. Záleželo mně na tom, aby byl získaný čestně. Několik hráčů už mi řeklo, že na to mám být hrdý a to taky jsem," popsal Slovák své dojmy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








