Víte, co je pro fanoušky Slavie v této sezoně vůbec nejsložitější? Naplánovat si, aby mohli přijít na domácí zápas svého týmu. Slavia má coby hrací den neděli od 17 hodin, ale ve zvolenou dobu ještě v této sezoně před vlastním publikem nenastoupila.

„12. domácí zápas, 4x o víkendu. Pro koho se hraje?!“ Takový transparent rozvinuli slávističtí fanoušci při pondělním zápase se Slováckem. Poukázali na to, jak se kvůli televizním přenosům pekelně šibuje s termíny. Slavia je pak v opravdu unikátní situaci, když dvě třetiny domácích zápasů dosud odehrála mimo víkendové dny.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se