Víte, co je pro fanoušky Slavie v této sezoně vůbec nejsložitější? Naplánovat si, aby mohli přijít na domácí zápas svého týmu. Slavia má coby hrací den neděli od 17 hodin, ale ve zvolenou dobu ještě v této sezoně před vlastním publikem nenastoupila.
„12. domácí zápas, 4x o víkendu. Pro koho se hraje?!“ Takový transparent rozvinuli slávističtí fanoušci při pondělním zápase se Slováckem. Poukázali na to, jak se kvůli televizním přenosům pekelně šibuje s termíny. Slavia je pak v opravdu unikátní situaci, když dvě třetiny domácích zápasů dosud odehrála mimo víkendové dny.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










