Před pátečním utkáním fotbalové ligy Sparta – Jihlava se čekalo, že Letenští si vedle očekávaného vítězství ještě vylepší své skóre. Místo toho však více než překvapivě ztratili remízou 2:2 dva body. Navíc ještě v 74. minutě vedli hosté 2:0 a schylovalo se k senzaci. Sparťané sice dvěma „slepenými“ góly vyrovnali, ale na víc už nedosáhli.

„Před třemi dny jsem své svěřence po velice špatném výkonu v Ostravě kritizoval, zato dnes je musím za nadšený a odpovědný výkon s maximální snahou o co nejlepší výsledek pochválit. Při vedení 2:0 jsme dokonce sahali po třech bodech, ale zároveň musím přiznat, že většinu zápasu jsme byli pod tlakem, takže remíza je zasloužená. Když Sparta v závěru posílila útok, tak ukázala svoji kvalitu a podařilo se jí vyrovnat,“ vrací se trenér hostí František Komňacký k zajímavému průběhu druhého poločasu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se