Nedá se říct, že by z fotbalistů Liberce šel vyloženě strach. Jejich zápasy končí často jednogólovým rozdílem, jako ten nedělní ligový v Mladé Boleslavi. Faktem ale je, že to bylo jejich osmé utkání bez porážky a jediná ztráta, kterou utrpěli ve čtvrtfinálové pohárové odvetě s Teplicemi při remíze 2:2, je velmi relativní, protože zároveň znamenala postup.
Porážka 1:3 na Slavii 16. března je v překotném ději na domácí fotbalové scéně málem zapomenutou historií. Libereckého trenéra Jaroslava Šilhavého však při její připomínce bodne kdesi na citlivém místě. "Nebyli jsme tam vyloženě horší, ale nic nám nevyšlo a o lepší výsledek jsme se připravili vlastními chybami," vytrval kouč ve svém názoru na jedinou jarní porážku svého mužstva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









