Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly potřetí za sebou mistrovský titul. Ve čtvrtém ligovém finále v Brně dnes zdolaly IMOS 80:73 po prodloužení a sérii vyhrály 3:1. Pro USK je to sedmý český a celkově patnáctý domácí titul.
USK se představil v kompletním složení i s americkou oporou Brunsonovou, o jejímž startu panovaly pochybnosti. Po vyrovnaném úvodu se brněnské basketbalistky, které s přehledem dirigovala zkušená Horáková, prosazovaly přesnější koncovkou pod košem a byly jistější v obraně. Brunsonovou osobně hlídala Hanušová, která jí mnoho nedovolila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








