Brian Krzanich (52), který doposud působil jako provozní ředitel (Chief Operating Officer), se stane celkově šestým generálním ředitelem společnosti Intel. Krzanich prošel od roku 1982, kdy nastoupil do společnosti Intel, řadou technických a manažerských pozic. Jako provozní ředitel řídil Brian Krzanich více než padesát tisíc zaměstnanců divizí společnosti Intel, jmenovitě Technology and Manufacturing Group, Intel Custom Foundry, NAND Solutions group. Byl také zodpovědný za lidské zdroje a strategii společnosti Intel vzhledem k Číně (Information Technology Intel’s China strategy).

Brian Krzanich bude ve své pozici směrovat společnost na novou generaci technologií, jež bude představovat budoucnost počítačů. Jeho devizou je porozumění pro počítačový byznys a strategické myšlení. Toto spojení mu spolu s jeho otevřeným přístupem k řešení problémů získaly hluboký respekt zaměstnanců, zákazníků a partnerů. Má optimální kombinaci vědomostí a zkušeností, aby vedl společnost Intel v době rychlých změn technologií a celého odvětví.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist