Tlak v boji o titul? Ano, na Spartu dolehl. Do Liberce přijela v té nejméně vhodné pozici. Po ligové domácí ztrátě s Jihlavou, v těžkém zápasovém zatížení (středeční pohár v Mladé Boleslavi), po páteční výhře Plzně, konkurenta na zisk mistrovského titulu. A tomuto tlaku pražský tým podlehl.
"Sparta je specifický klub a kdo z hráčů chce ve Spartě uspět, musí počítat, že tlak je enormní a ambice a cíle jsou nastaveny na nejvyšší úroveň. Každý si musí sáhnout do svědomí, jestli udělal všechno, aby byl úspěšný," konstatoval trenér Vítězslav Lavička po prohře 0:2. Po ní mají sparťané už pětibodovou ztrátu na Plzeň.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










