První rovinatou etapu kolem Neapole vyhrál podle očekávání Marc Cavendish, následnou týmovou časovku také bez překvapení tým Sky. V dalších etapách se ukazovali především domácí jezdci. Pro růžový trikot si dojel a i do páteční etapy v něm odstartoval jezdec stáje Kaťuša Luca Paolini. Na tom je zajímavé snad jen to, že Kaťuša původně na Giru vlastně kvůli prolémům s profi licencí i prvotním nezdaru s žádostí o divokou kartu neměla startovat. V následující etapě kraloval opět ve spurtu Cavendish. Nuda.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se