Fotbalisté Barcelony slaví zisk 22. ligového titulu. Pomohla jim k tomu remíza Realu Madrid na hřišti Espaňolu 1:1, po které má "Bílý balet" dva zápasy před koncem španělské ligy na katalánský velkoklub nedostižnou ztrátu sedmi bodů.
Barcelona se tak po dvou letech vrací na ligový trůn a těší se ze čtvrté mistrovské trofeje v posledních pěti letech. Real nedokázal obhájit titul a může uspět už jen ve Španělském poháru. V pátek doma o něj bude bojovat s Atlétikem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






