Italská liga má po dramatickém nedělním finiši o aféru navíc. Fiorentina přišla o Ligu mistrů díky podivné penaltě, kterou kopal AC Milán. Díky ní dokázali milánští bodovat a do Ligy mistrů proklouznout právě na úkor Fiorentiny. Té nakonec nepomohla ani drtivá výhra 5:1 nad Pescarou.
„Milánu tu penaltu darovali,“ zlobil se kapitán Manual Pasqual v italské televizi. „Bylo to zklamání sledovat, jak se nám sen rozplývá. Už jsme se viděli v Lize mistrů,“ dodal. „Když řeknu, co si myslím, už si v Itálii nezahraju,“ uvedl jeho kolega z obrany Gonzalo Rodríguez. Narážel tím na zákulisní sílu Milána, se kterou se jeho klub nemůže měřit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










