S klidnou tváří oznámil šéf Fotbalové asociace Miroslav Pelta, že bude na valné hromadě jako jediný kandidát obhajovat tuto pozici. „Během dvou let jsem dal do českého fotbalu mnoho energie. Vážím si toho, že ta podpora je tak masová,“ prohlásil Pelta.
Cesta pro Peltovu obhajobu je tak volná a jeho zvolení bude formalitou. O tom, že by se Peltovi postavila, uvažovala šéfka Odvolací a revizní komise Markéta Haindlová. Nakonec však odstoupila, chtěla podle svých slov nabídnout jinou cestou než „ivánkovskou“. „Musím se ohradit proti tomu, že jsem fotbal zavedl špatným směrem. Ona asi špatně pracovala, když nedostala dostatečný počet kandidatur,“ prohlásil Pelta.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










