French Open se už nemůže dočkat střechy nad centrkurtem Philippa Chatriera. Bez ní bude turnaj ještě několik let paralyzován tak jako v úterý. A to, když začne pršet. Pondělí tu bylo prvním hezkým dnem v roce. Pařížané jsou tak letos víc nemocní než jindy a údajně i smutnější. Až pondělek jim do žil nalil energii na vysedávání před bistry a bary.
Počasí je motivovalo i k návštěvě otevřeného tenisového mistrovství Francie. Zvlášť když v úterý bylo na patnácti kurtech areálu za Bouloňským lesíkem hned sedmnáct francouzských reprezentantů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






