Novým šéfem českobudějovického hokejového klubu se ve čtvrtek stal Miroslav Schön. Ve funkci předsedy představenstva HC Mountfield nahradil Zdeňka Blažka, který v úterý večer nečekaně odstoupil. Schön se bude snažit vyřešit spor s městem a pivovarem Budvar o čepování piva v domovské aréně, který ohrožuje samotné setrvání extraligového týmu v Českých Budějovicích.
Společně s Blažkem, který je ale nadále generálním manažerem Jihočechů, z vedení společnosti odstoupil i majitel klubu Ivan Drbohlav. Původně pětičlenné představenstvo zůstane nyní tříčlenné. "Poslední dva roky jsem se hokeji až tolik nevěnoval, ale nyní jsem do toho znovu spadnul," uvedl Schön v MfDnes.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






