Poslední zápasy Alexe Fergusona v Manchesteru United proseděl Wayne Rooney jen na tribuně. Naštvaný z nedostatku herního času, který mu uzmul především v excelentní formě hrající Robin van Persie, pak požádal o přestup.
Jenže je dost možné, že se anglický útočník bude muset v dresu Rudých ďáblů objevovat i na podzim. Na Old Trafford má totiž ještě dva roky platnou smlouvu, která mu měsíčně přináší v přepočtu přes třicet milionů korun. Tedy astronomickou částku, kterou potenciální kupci odmítají zaplatit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










