Poslední zápasy Alexe Fergusona v Manchesteru United proseděl Wayne Rooney jen na tribuně. Naštvaný z nedostatku herního času, který mu uzmul především v excelentní formě hrající Robin van Persie, pak požádal o přestup.

Jenže je dost možné, že se anglický útočník bude muset v dresu Rudých ďáblů objevovat i na podzim. Na Old Trafford má totiž ještě dva roky platnou smlouvu, která mu měsíčně přináší v přepočtu přes třicet milionů korun. Tedy astronomickou částku, kterou potenciální kupci odmítají zaplatit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se