Neúspěšná sezona a odprodej klubu? Přesně taková hrozba se vznáší na Interem Milán. Italská média píší o zájmu indonéského miliardáře Ericka Thohira o majoritní podíl, klubový prezident Massimo Moratti záležitost opatrně popírá.
O vstupu zahraničního investora do Interu se spekuluje už delší dobu. Slavný milánský velkoklub měl letos nedobrou sezonu. Tradiční chřestění velkým měšcem peněz přivedlo na San Siro řadu nákladných hráčů, ve finále však brali „Nerazzurri“ až devátou příčku ligové tabulky. Indonéský boháč údajně nabídl 300 milionů eur a dalších 100 na okamžité nákupy posil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










