Neúspěšná sezona a odprodej klubu? Přesně taková hrozba se vznáší na Interem Milán. Italská média píší o zájmu indonéského miliardáře Ericka Thohira o majoritní podíl, klubový prezident Massimo Moratti záležitost opatrně popírá.

O vstupu zahraničního investora do Interu se spekuluje už delší dobu. Slavný milánský velkoklub měl letos nedobrou sezonu. Tradiční chřestění velkým měšcem peněz přivedlo na San Siro řadu nákladných hráčů, ve finále však brali „Nerazzurri“ až devátou příčku ligové tabulky. Indonéský boháč údajně nabídl 300 milionů eur a dalších 100 na okamžité nákupy posil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se