Možná, že tohle je ten příběh, který teď cyklistika potřebuje. Po dopingových skandálech, které pohltily i idoly jako byl Lance Armstrong a s nimi poslední zbytky iluzí o tomto sportu, působí story o týmu Rwanda jako vzkříšení.
Rising From Ashes, tak se jmenuje dokument, který byl nedávno prezentován na festivalu v Londýně a v červnu má celosvětovou premiéru. Šíří příběh, který doposud znalo jen pár zasvěcených fanoušků cyklistiky. Vypráví o skupině uprchlíků, kteří přežili genocidu v Rwandě a založili národní cyklistický tým.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











