Hokejisté Chicaga vyhráli ve čtvrtém finálovém utkání Západní konference na ledě Los Angeles 3:2 a v sérii vedou už 3:1. První branku Blackhawks vstřelil ex-znojemský Bryan Bickell po asistenci Michaela Frolíka. Vítězný gól si připsal na začátku poslední třetiny Marián Hossa, který byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Chicago smazalo v první i druhé třetině jednobrankový náskok soupeře a ve 42. minut udeřil po slovenské spolupráci Hossa, který zužitkoval pas Michala Handzuše a prostřelil Jonathana Quicka. Obhájce Stanley Cupu už nenašel odpověď, přišel o domácí neporazitelnost v letošním play off NHL a v sobotu bude v Chicagu odvracet konec sezony.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se