Takové zápasy se mají vyhrávat. Ne proto, že je dopředu dáno, co konkrétní dělba bodů udělá s tabulkou, kde si Češi potřebují hodně vylepšit pozici. Ale proto, že silná mužstva takové zápasy vyhrávají.
Češi ale jako by stále byli mužstvem, ukazujícím svůj potenciál, ale hrajícím většinou bez efektu. A tak tomu bylo i tentokrát, když v kvalifikaci o postup na mistrovství světa uhráli bezgólový výsledek s Itálií.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










