Takové zápasy se mají vyhrávat. Ne proto, že je dopředu dáno, co konkrétní dělba bodů udělá s tabulkou, kde si Češi potřebují hodně vylepšit pozici. Ale proto, že silná mužstva takové zápasy vyhrávají.

Češi ale jako by stále byli mužstvem, ukazujícím svůj potenciál, ale hrajícím většinou bez efektu. A tak tomu bylo i tentokrát, když v kvalifikaci o postup na mistrovství světa uhráli bezgólový výsledek s Itálií.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se