Portugalský trenér José Mourinho během tříletého působení v Realu Madrid prý ve španělském fotbale udělal víc škody než užitku. Prohlásil to záložník odvěkého rivala Bílého baletu Andrés Iniesta z Barcelony.
"Musíme se podívat na fakta," citoval devětadvacetiletého reprezentanta deník El País. "Určitě poškodil španělský fotbal, rozhodně udělal víc škody než užitku. Ale nechci o téhle osobě už mluvit, takže u toho bych skončil," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






