Portugalský trenér José Mourinho během tříletého působení v Realu Madrid prý ve španělském fotbale udělal víc škody než užitku. Prohlásil to záložník odvěkého rivala Bílého baletu Andrés Iniesta z Barcelony.

"Musíme se podívat na fakta," citoval devětadvacetiletého reprezentanta deník El País. "Určitě poškodil španělský fotbal, rozhodně udělal víc škody než užitku. Ale nechci o téhle osobě už mluvit, takže u toho bych skončil," dodal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se