Zatímco pro většinu hokejistů je finále NHL kolikrát vrcholným zážitkem, pro Mariána Hossu poněkud zevšednělo. Slovenský útočník si o Stanley Cup zahraje již počtvrté za posledních šest let.
V roce 2008 to Hossovi nevyšlo v barvách Pittsburghu, když po boku Crosbyho a spol. podlehl rozjetému Detroitu. Když pak o rok později stál v dresu Red Wings a sledoval své bývalé spoluhráče, jak zvedají slavný pohár nad hlavu, musel si připadat jak ve špatném snu. Hossa se dočkal až další rok, tentokrát v dresu Chicaga.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











