Koncem minulého týdne oštěpař Vítězslav Veselý vítězstvím na Diamantové lize v norském Oslu potvrdil letošní vyrovnanou výkonnost. Potřetí se dostal za hranici 85 metrů a má na svém kontě i tři z pěti nejdelších hodů roku.Teď už však myslí na vrchol domácí sezony, kterým bude 27. června ostravská Zlatá tretra.

Jste se svými dosavadními letošními výkony spokojený?
Určitě se projevuje náročná příprava ze zimního soustředění v Africe. Fyzicky se cítím dobře, udržuji si standardní formu a pokukuji i po devadesátimetrové hranici, kam by můj oštěp mohl doletět. Pro takový výkon jsou však potřeba ve všech směrech optimální podmínky. Třeba takové, jaké byly loni v Oslu, kdy jsem oštěp poslal za 88 metrů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se