Stejně jako v minulé sezoně, mistry NBA se stali Miami Heat. Všechno je asi tak, jak má. Vždyť Heat letos prožili historickou sezonu a už v dubnu o jejich úspěšné obhajobě skoro nikdo nepochyboval. Jakkoliv nečekaně je letos Indiana a ve finále pak San Antonio trápily, titul je v rukou, do kterých už od začátku ročníku směřoval.

Loňským úspěchem v Miami (a to platí i pro LeBrona Jamese samotného) dokázali, že celý ten cirkus okolo přestupů v roce 2010, Jamesových kontroverzních prohlášení a vlny nenávisti, jakou tým superhvězd ve Spojených státech přitahoval, měl smysl. Tím letošním se přiblížili srovnání s nejúspěšnějšími dynastiemi v profesionálním sportu, byť to jsou Jordanovi Bulls nebo Bryantovi Lakers. Jamesovi Heat jsou na své cestě.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se