S rozporuplnými pocity odcházely české basketbalistky z dnešního utkání osmifinálové skupiny mistrovství Evropy s domácí Francií. Sice je těšilo, že velkého favorita potrápily, ale zároveň cítily, že měly na víc než na porážku 49:64. Na vině podle nich byly zejména doskoky, které se českému týmu nedařily.

"Rozhodující byly doskoky, které jsme neubránily a prohrály je 31:51. Francouzky pak třeba čtyřikrát za sebou útočily a nám kvůli tomu docházely síly," litovala pivotka Petra Kulichová. "Potrápily jsme je a nehrály jsme špatně, ale také umíme zahrát i mnohem lépe," dodala.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se