S rozporuplnými pocity odcházely české basketbalistky z dnešního utkání osmifinálové skupiny mistrovství Evropy s domácí Francií. Sice je těšilo, že velkého favorita potrápily, ale zároveň cítily, že měly na víc než na porážku 49:64. Na vině podle nich byly zejména doskoky, které se českému týmu nedařily.
"Rozhodující byly doskoky, které jsme neubránily a prohrály je 31:51. Francouzky pak třeba čtyřikrát za sebou útočily a nám kvůli tomu docházely síly," litovala pivotka Petra Kulichová. "Potrápily jsme je a nehrály jsme špatně, ale také umíme zahrát i mnohem lépe," dodala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








