Fotbalisté Plzně se ve 2. předkole Ligy mistrů utkají se Željezničarem Sarajevo. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Šampiona Bosny a Hercegoviny přisoudil Viktorii namísto dalších kandidátů z Albánie, Makedonie, Černé Hory a Malty. První zápas se odehraje 16., anebo 17. července v Plzni, odveta o týden později v Sarajevu.
Český tým tak navštíví Sarajevo opět po dvou letech. V roce 2011 nastoupila v bosenském hlavním městě Sparta, která na hřišti FK Sarajevo hájila výhru 5:0 z domácího utkání. V Sarajevu tehdy zvítězila 2:0. Plzeň čeká městský rival Željezničar.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











