Fotbalisté Plzně se ve 2. předkole Ligy mistrů utkají se Željezničarem Sarajevo. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Šampiona Bosny a Hercegoviny přisoudil Viktorii namísto dalších kandidátů z Albánie, Makedonie, Černé Hory a Malty. První zápas se odehraje 16., anebo 17. července v Plzni, odveta o týden později v Sarajevu.

Český tým tak navštíví Sarajevo opět po dvou letech. V roce 2011 nastoupila v bosenském hlavním městě Sparta, která na hřišti FK Sarajevo hájila výhru 5:0 z domácího utkání. V Sarajevu tehdy zvítězila 2:0. Plzeň čeká městský rival Željezničar.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se