Desetibojař Roman Šebrle po sedmnácti velice úspěšných závodních letech uzavírá svoji profesionální atletickou dráhu. Jeho vizitka doslova září zlatem. Stal se olympijským vítězem, mistrem Evropy i světa a světovým rekordmanem, když jako první překonal hranici devíti tisíc bodů.

Ještě loni se zúčastnil olympijských her v Londýně, ale pro zdravotní problémy ze soutěže odstoupil. Jeho poslední závod přijde ve čtvrtek na Zlaté tretře v Ostravě, kde se se svou bohatou kariéru rozloučí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se