Desetibojař Roman Šebrle po sedmnácti velice úspěšných závodních letech uzavírá svoji profesionální atletickou dráhu. Jeho vizitka doslova září zlatem. Stal se olympijským vítězem, mistrem Evropy i světa a světovým rekordmanem, když jako první překonal hranici devíti tisíc bodů.
Ještě loni se zúčastnil olympijských her v Londýně, ale pro zdravotní problémy ze soutěže odstoupil. Jeho poslední závod přijde ve čtvrtek na Zlaté tretře v Ostravě, kde se se svou bohatou kariéru rozloučí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





