Před třiadvaceti lety se Jaromír Jágr loučil s Evropou na mistrovství světa ve Švýcarsku bronzovou medailí a v létě vyrazil dobývat slavnou NHL. Hned v prvních dvou sezonách v Pittsburghu získal dvakrát Stanley Cup, od té doby už ale nejlasvnější hokejovou trofej nepolaskal. Nevyšlo to ani letos, když ve finále s Bostonem smutnil po porážce od Chicaga.

O konci kariéry ze strany Jágra zatím nepadlo ještě ani slovo, je prakticky jasné, že bude pokračovat dál. Krátce po finále prohlásil, že ještě neví, co s ním bude. „Uvidíme, až pátého července budu volný hráč, pak se uvidí. Je spousta okolností, které budou hrát roli. Hlavně platové stropy klubů půjdou o dost dolů, bude daleko obtížnější někde podepsat. Ale neřeším to teď zatím,“ citoval Jágrova slova server isport.cz.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se