/Od našeho zpravodaje z Mnichova/ Tohle bude klapat, alespoň to lze cítit ze slov hvězd Bayernu Mnichov po prvním tréninku pod novým trenérem Pepem Guardiolou. Na Francka Ribéryho a spol. udělal španělský kouč dojem. „Hodně jsme pracovali s míčem, bavilo mě to,“ řekl novinářům po tréninkové jednotce záložník Thomas Müller.
Ano, míč měli hráči Bayernu u nohy kromě úvodního a závěrečného protažení ve všech cvičeních, která si pro ně Guardiola přichystal. Ten měl trénink pevně pod kontrolou, přesně věděl, co po hráčích chce a jak to mají dělat. Hodně s nimi komunikoval, vysvětloval, například se stoperem Jéromem Boatengem intenzivně mluvil po herním cvičení na malém prostoru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











