/Od našeho zpravodaje z Mnichova/ Tohle bude klapat, alespoň to lze cítit ze slov hvězd Bayernu Mnichov po prvním tréninku pod novým trenérem Pepem Guardiolou. Na Francka Ribéryho a spol. udělal španělský kouč dojem. „Hodně jsme pracovali s míčem, bavilo mě to,“ řekl novinářům po tréninkové jednotce záložník Thomas Müller.

Ano, míč měli hráči Bayernu u nohy kromě úvodního a závěrečného protažení ve všech cvičeních, která si pro ně Guardiola přichystal. Ten měl trénink pevně pod kontrolou, přesně věděl, co po hráčích chce a jak to mají dělat. Hodně s nimi komunikoval, vysvětloval, například se stoperem Jéromem Boatengem intenzivně mluvil po herním cvičení na malém prostoru.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se