Vítězslav Veselý vstoupil do závodu na ostravské Zlaté tretře s vizitkou druhého muže letošních oštěpařských tabulek a jako lídr Diamantové ligy. Výkonem 87,58 metru a bezpečným vítězstvím svoji pozici suverénně potvrdil.

S jakými pocity jde lídr Diamantové ligy do závodu v Ostravě?
Bylo to s menšími rozpaky, protože nohy mě moc neposlouchaly. Asi jsem to ve středu trochu přehnal v posilovně. Skvělí diváci však ze mne vymáčkli maximum.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se