Vítězslav Veselý vstoupil do závodu na ostravské Zlaté tretře s vizitkou druhého muže letošních oštěpařských tabulek a jako lídr Diamantové ligy. Výkonem 87,58 metru a bezpečným vítězstvím svoji pozici suverénně potvrdil.
S jakými pocity jde lídr Diamantové ligy do závodu v Ostravě?
Bylo to s menšími rozpaky, protože nohy mě moc neposlouchaly. Asi jsem to ve středu trochu přehnal v posilovně. Skvělí diváci však ze mne vymáčkli maximum.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






