Tour de France se hodně snažila, aby se před startem slavného závodu mluvilo o těžkých etapách, jubilejním 100. ročníku a vůbec pozitivní tváři cyklistiky. Jenže hlavním tématem je zase doping. Postaral se o to Lance Armstrong rozhovorem v deníku Le Monde.

Sedminásobný vítěz závodu, který byl loni usvědčen ze systematického užívání zakázaných prostředků a následně zbaven titulů, nakopl debatu větou: „Bylo nemožné vyhrát Tour bez dopingu.“

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se