Firma Pirelli má po Britské Grand Prix ve formuli 1 další problém. Čtyřem jezdcům praskly pneumatiky, které firma pro celý seriál dodává, a bylo velké štěstí, že se vše obešlo bez zranění. Rozčarování přiznal i bývalý šampion Lewis Hamilton, který kvůli defektu přišel o vedení a propadl se na poslední příčku, z níž si nakonec dojel pro body za čtvrté místo.
"Je třeba s tím něco hned udělat," řekl Hamilton pro BBC. "Je to poprvé v kariéře, kdy jsem cítil, že to bylo nebezpečné. Byl jsem po tom defektu hodně nervózní a po zbytek závodu jsem si uvědomoval, že se mi to může stát znovu," připustil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













