Firma Pirelli má po Britské Grand Prix ve formuli 1 další problém. Čtyřem jezdcům praskly pneumatiky, které firma pro celý seriál dodává, a bylo velké štěstí, že se vše obešlo bez zranění. Rozčarování přiznal i bývalý šampion Lewis Hamilton, který kvůli defektu přišel o vedení a propadl se na poslední příčku, z níž si nakonec dojel pro body za čtvrté místo.

"Je třeba s tím něco hned udělat," řekl Hamilton pro BBC. "Je to poprvé v kariéře, kdy jsem cítil, že to bylo nebezpečné. Byl jsem po tom defektu hodně nervózní a po zbytek závodu jsem si uvědomoval, že se mi to může stát znovu," připustil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se